Kontener mobilny KH13

Kontener mobilny KH13

Kontener na kółkach Svenbox KH13

zobacz produkt »

Na zdjęciu możemy obejrzeć kontener mobilny KH13, przeznaczony do przechowywania akt w biurze lub potrzebnych rzeczy w domu. Kontener posiada wygodne kółka, dzięki którym można go łatwo przesuwać w wybrane miejsce. Trzy praktyczne szuflady są bardzo pakowne i pozwalają na przechowanie wielu drobiazgów. Kontener mieści się pod standardowym biurkiem i nie zajmuje dużo miejsca. Szuflady posiadają solidne, metalowe uchwyty. Szuflady kontenera zostały zaopatrzone w bezpieczny mechanizm wysuwania, dzięki czemu niemożliwe jest wypadnięcie szuflady po gwałtownym pociągnięciu jej. Szuflady wysuwają się gładko na praktycznych, metalowych prowadnicach zaopatrzonych w rolki.

Kontener mobilny KH13 wykonany został z wysokiej jakości płyty melaminowanej w kolorze drewna, dzięki czemu ładnie prezentuje się w każdym biurze i mieszkaniu. Bez trudu dopasujemy kontener do wnętrza o różnej kolorystyce.
Kontener z trzema szufladami na kółkach przeznaczony jest do przechowywania akt lub dokumentów biurowych dlatego też zaopatrzony został w zamek centralny, który uniemożliwia dostanie się do zawartości osobom postronnym. Zamek ten zamyka jednocześnie wszystkie szuflady. Do otwierania i zamykania zamka służy wygodny i praktyczny klucz składany, o wzmocnionej konstrukcji uniemożliwiającej złamanie klucza.

Producent: Svenbox
Kategoria: Kontenery i dostawkiZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×