Kontener mobilny Svenbox KH13 w odcieniu calvados

Kontener mobilny Svenbox KH13 w odcieniu calvados

Kontener na kółkach Svenbox KH13

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia kontener mobilny Svenbox KH13 w odcieniu calvados, który doskonale sprawdza się jako szafka pod biurko. Idealnie nadaje się na szafkę do przechowywania podręcznych rzeczy w biurze jak również w domu w miejscu do pracy czy też dla dziecka do odrabiania lekcji. Kontener utrzymany jest w ładnym, ciepłym kolorze calvados, który pasuje kolorystycznie do każdego wystroju biura czy mieszkania.

Kontener mobilny Svenbox KH13 w odcieniu calvados posiada 3 szuflady z eleganckimi, satynowymi uchwytami, które są niezwykle solidnie wykonane. Szuflady są wyjątkowo bezpieczne, gdyż wysuwają się na cicho i lekko chodzących prowadnicach rolkowych. Ponadto posiadają zabezpieczenia przed wypadnięciem szuflady, w przypadku zbyt mocnego wysunięcia.Szuflady posiadają zamek centralny, który pozwala na zabezpieczenie zawartości szuflad przed osobami postronnymi. Zamek zamykany jest na solidny klucz zabezpieczony przed złamaniem.
Szuflady są bardzo pojemne i nadają się do przechowywania zarówno dokumentów biurowych jak również niezbędnych, podręcznych przedmiotów.

Szafka została wykonana z płyty melaminowanej. Kontener wyposażony jest w wygodne kółka, które pozwalają na łatwe ustawienie go w dowolnym miejscu. Wysokość mebla 59 cm sprawia, że pasuje on do każdego rodzaju biurka.

Producent: Svenbox
Kategoria: Kontenery i dostawkiZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×