Krzesełko plastikowe dziecięce przy stole z normalnymi krzesłąmi - Keter Multidine zielony

Krzesełko plastikowe dziecięce przy stole z normalnymi krzesłąmi - Keter Multidine zielony

Krzesełko do karmienia KETER Multidine

zobacz produkt »

Wiele młodych rodziców zadaje sobie pytanie jak będzie prezentowało się krzesełko plastikowe dziecięce przy stole z normalnymi krzesłami. Często zastanawiają się czy taki element wyposażenia nie zaburzy estetyki jadalnianej strefy, a jednocześnie pragną, aby dziecięce krzesełko dawało najmłodszemu z domowników nie tylko komfort jedzenia, ale także radość spędzania wspólnego czasu przy rodzinnym stole.

Doskonałym rozwiązaniem okazuje krzesełko dziecięce do karmienia od renomowanej firmy Keter. Model Keter Multidine zielony łączy w sobie stylowy design z troską o spełnienie dziecięcych potrzeb. Nowoczesny wygląd i subtelna biało-zielona kolorystyka fantastycznie wpisują się w klimat jadalni. Dekoracje w podobnych tonach stworzą spójną aranżację.

Co niezwykle ważne, krzesełko do karmienia Keter Multidine pozwala na idealne dopasowanie wysokości siedziska do stołu poprzez wysunięte nogi teleskopowe. Ponadto, po zakończonym ucztowaniu, plastikowe krzesełko dziecięce Keter Multidine może być wykorzystane jako niezależny fotelik.

Producent: Keter
Kategoria: Krzesełka do karmieniaOstatnio na blogu:
×