Krzesła do jadalni drewniane szare zestawione z białym stołem

Krzesła do jadalni drewniane szare zestawione z białym stołem

Actona Dima krzesło tapicerowane szare

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia nowoczesną aranżację jadalni, w której swoje miejsce znalazły zakupione w naszym sklepie Krzesła do jadalni drewniane szare zestawione z białym stołem. Patrząc na aranżację Klienta już w pierwszym skojarzeniu nasuwa się nam styl skandynawski, w którym królują naturalne materiały, prostota, unikalne wzornictwo, forma oraz duża funkcjonalność. Jadalnia została tutaj połączona z kuchnią, tworząc serce całego domu i miejsce, w którym w gronie rodziny i przyjaciół spożywa się przygotowane wcześniej posiłki, rozmawia i cieszy z czasu spędzanego wspólnie.

Krzesła do jadalni drewniane szare zestawione z białym stołem. Połączenie to przywołuje na myśl klasyczne wzornictwo, jest spójne wizualnie i ponadczasowe. Nowoczesna forma krzesła przełamuje całą aranżację i wprowadza w nią nutę nowoczesności. Zestawienie to odpowiada światowym trendom i jest niezwykle udane. Szare ściany, białe meble kuchenne, kolor naturalnego drewna - wszystko to tworzy całość spójną i estetyczną. We wnętrzu tym dominuje forma i minimalizm, każdy z elementów całej kompozycji został dobrze przemyślany i pasuje do pozostałych. Elementy dekoracyjne stanowią tu kwiaty doniczkowe, podkładki pod talerze czy dywanik. Nie przytłaczają one wnętrza i nie dominują, ale stają się integralnymi i ważnymi elementami całej przestrzeni. Jadalnia Klienta to miejsce eleganckie, praktyczne i nowoczesne, które z pewnością zachwyca odwiedzających go gości i stanowi ważny punkt rodzinnych spotkań.

Wygodne krzesła do jadalni drewniane szare zestawione z białym stołem cechuje się znakomitym, minimalistycznym projektem, a jego forma od razu rzuca się w oczy i zachwyca. Oparcie krzesła jest wyprofilowane w taki sposób, że zapewnia zdrowe podparcie dla kręgosłupa, a przy okazji, podobnie zresztą do siedziska, posiada delikatne zaokrąglenia, które nadają mu efektywności i elegancji. Na wygodę użytkowania wpływ ma również dopasowana poducha. Materiał, który obszywa siedzisko zbliżony jest do weluru. Tkanina jest miła w dotyku, a co ważniejsze - wytrzymała. Nogi połączone są z siedziskiem za pomocą widocznych i nadających meblowi stylu śrub i kątowników. Krzesło Actona Dima w kolorze szarym zostało idealnie dopasowane do tego nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza.

Producent: Actona
Kategoria:
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła tapicerowaneZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×