Krzesło biurowe dziecięce Ministyle White Pony

Krzesło biurowe dziecięce Ministyle White Pony

Krzesło Ministyle White Cartoons GTP TS22 Pony obrotowy fotel dziecięcy

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia krzesło biurowe dziecięce Ministyle White Pony z ciekawą kolorystyką przeznaczoną do pokoju dziecięcego. Zarówno siedzisko jak i oparcie krzesła obite są miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, który sprawia, że siedzenie na nim jest wyjątkowo komfortowe. Dzieci lubią żywe kolory i bajkowe wzory, dlatego też fotel został udekorowany tapicerką we wzory koników biegnących po różowej drodze. Wesołe kontrastowe odcienie różu i błękitu spodobają się szczególnie dziewczynkom.

Krzesło biurowe dziecięce Ministyle White Pony wyposażone jest w regulowanie elementy oraz kółka ulatwiające dziecku przesuwanie i odsuwanie od biurka. Ponieważ dziecko spędza dużo czasu odrabiając lekcje, kształt krzesła został zaprojektowany z myślą o prawidłowej postawie dziecka i braku obciążeń kręgosłupa. Aby dopasować krzesło do budowy ciała dziecka należy wyregulować głębokość osadzenia oparcia oraz jego wysokość. Wygodny siłownik pneumatyczny pozwala na łatwe ustawienie wysokości krzesła tak aby stopy dziecka nie wisiały nad podłogą.
Krzesło biurowe dziecięce Ministyle White Pony zaopatrzono w mechanizm zabezpieczający przed gwałtownym przesunięciem się w czasie wstawania, siadania czy pchania. Dzięki zastosowaniu samohamownych kółek, fotel stawia opór przy przesuwaniu co nie pozwala na niekontrolowane odjechanie.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×