Krzesło biurowe z zagłówkiem Fox szare

Krzesło biurowe z zagłówkiem Fox szare

Fotel biurowy obrotowy FOX z podłokietnikami

zobacz produkt >

Na zdjęciu można zobaczyć krzesło biurowe z zagłówkiem Fox szare, które doskonale sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu prywatnym. Krzesło na kółkach w kolorze ciemno szarym, posiada wygodne oparcie i siedzisko tapicerowane oraz podłokietniki ułatwiające wygodne siedzenie. Dodatkową zaletą tego krzesła jest zagłówek umożliwiający wygodne oparcie się i chwilę wypoczynku. Fotel doskonale sprawdza się nie tylko do pracy lecz także na chwile relaksu. Aby nieco odpocząć można zwolnić mechanizm blokujący oparcie krzesła i uzyskać relaksujący fotel bujany.

Krzesło biurowe z zagłówkiem Fox szare posiada odpowiednio wyprofilowane oparcie, które pozwala zachować prawidłową postawę w czasie długich godzin pracy oraz zapobiega zmęczeniu kręgosłupa. Jednocześnie noga krzesła pozwala na regulację wysokości siedzenia w zakresie 8 cm.

Krzesło biurowe z zagłówkiem Fox szare wykonane zostało z mocnego i wytrzymałego tworzywa, zaś tapicerka uszyta została z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wygodę i komfort siedzenia. Krzesło w kolorze czarnym będzie doskonale pasowało do wystroju biura czy domu. Oryginalny projekt i estetyka wykonania sprawią, że fotel zapewni nie tylko wygodę siedzenia podczas długich godzin pracy lecz także estetyczny i nowoczesny wygląd biura.

Kategoria:
Fotele biurowe
Fotele biurowe
Fotele biurowe obrotowe