Krzesło do jadalni nowoczesne plastikowe z tapicerowanym siedziskiem

Krzesło do jadalni nowoczesne plastikowe z tapicerowanym siedziskiem

Actona Dima krzesło plastikowe z drewnianymi nogami białe

zobacz produkt »

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta naszego sklepu widzimy krzesło do jadalni nowoczesne plastikowe z tapicerowanym siedziskiem. Mebel ten bardzo dobrze wpisał się w przestrzeń naszego Klienta, stając się jej spójnym i wartościowym elementem, który nie tylko prezentuje się estetycznie, ale równocześnie spełniał będzie wiele funkcji użytkowych. Białe krzesło Actona Dima posiada nowoczesny kształt, wykonano je z najlepszych jakościowo materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu dużej precyzji, dzięki czemu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i posłuży im przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd.

Krzesło do jadalni nowoczesne plastikowe z tapicerowanym siedziskiem bardzo dobrze odnalazło się w przestronnym pomieszczeniu, gdzie dominują stonowane kolory. Przełamanie stanowi tu sofa w zielonkawych odcieniach, która jest tu ważnym i nieodłącznym elementem całości. Panele podłogowe bardzo dobrze zgrywają się z drewnianymi nóżkami krzesła w stylu skandynawskim. Mebel ten zachwyca swoją nowoczesną formą, a jednocześnie nawiązuje do rozwiązań zaczerpniętych ze stylistyki klasycznej, gdzie stawia się na naturalne materiały, stonowaną kolorystykę i uniwersalność.

Krzesło do jadalni nowoczesne plastikowe z tapicerowanym siedziskiem to mebel użytkowy, który prezentuje niezwykle wysoki poziom i z pewnością spełnia oczekiwania naszego Klienta. Mebel ten cechuje się nowoczesnym wyglądem, który jednocześnie odwołuje się do tradycyjnych rozwiązań. Siedzisko jest wygodne, oparcie wysokie i dobrze wyprofilowane, dzięki czemu na krześle bardzo wygodnie się siedzi, nawet przez wiele godzin. Siedzisko oraz oparcie, które stanowią jedną całość wykonane zostały z wysokiej jakości plastiku ABS i wyróżniają się ergonomicznym kształtem i profilowaniem. Aby Klientowi jeszcze wygodniej siedziało się na krześle, siedzisko pokrywa miękka i komfortowa ekoskóra. Biały plastik znakomicie łączy się z drewnianymi nogami, a połączenie tworzywa sztucznego i materiału naturalnego zapewnia meblom w stylu skandynawskim niesłabnącą popularność.  Całość wykończona jest ciekawym i widocznym łączeniem nóg z siedziskiem poprzez wyraźne śruby i kątowniki. Mebel ten bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej i jest obok tego solidny, trwały i praktyczny, dzięki czemu posłuży Klientowi naszego sklepu przez wiele lat.

Producent: Actona
Kategoria:
Krzesła
Krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Białe krzesła do kuchniZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×