Krzesło obrotowe do biurka dla dzieci w pokoju piłkarskim

Krzesło obrotowe do biurka dla dzieci w pokoju piłkarskim

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black Micro M-38

zobacz produkt »

Na zdjęciu widoczna jest aranżacja pokoju małego piłkarza, w której swoje miejsce znalazło zakupione w naszym sklepie krzesło obrotowe do biurka dla dzieci w pokoju piłkarskim. Pokój ten z pewnością w pozytywny sposób wpływa na rozwój dziecka, rozbudza jego wyobraźnię i daje siłę do podążania za marzeniami. Poza walorami estetycznymi - przestrzeń ta jest również praktyczna i funkcjonalna, tworząc jednocześnie miejsce do zabawy i nauki. Aranżacja naszego Klienta jest ciekawa i udana. Mimo tego, że sporo w niej żywych kolorów, nie jest przesadzona, a spójna, ciekawa i oryginalna.

Krzesło obrotowe do biurka dla dzieci w pokoju piłkarskim bardzo dobrze wpisało się w całą przestrzeń pokoju małego chłopca. Meble w klasycznych, czarno-białych kolorach, panele w kolorze naturalnego drewna na podłodze tworzą nawiązanie do modnego minimalizmu i stylu skandynawskiego, które w bardzo sprytny sposób zostało przełamane dywanem przypominającym boisko piłkarskie i spójnym z nim kolorystycznie krzesłem z naszego sklepu. Pufa-piłka stanowi kolejny ważny element dekoracyjny, który spaja i zamyka całą kompozycję. Najciekawszym elementem aranżacji jest biurko, przy którym stoi krzesło MInistyle. Przypomina ono bowiem bramkę, do której mały chłopiec może strzelać z murawy, którą tworzy dywan. Miejsce to poza zabawą będzie przyjazne również nauce, gdyż jest funkcjonalne i dobrze przemyślane.

Krzesło obrotowe do biurka dla dzieci w pokoju piłkarskim to mebel, który bardzo dobrze sprawdza się w dziecięcych pokojach. Jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również stabilne, komfortowe i zdrowe dla kręgosłupa malucha. Posiada regulowane oparcie i wysokość, co pozwala dostosować je do wieku i potrzeb dziecka. Model wyposażony jest w kółka samohamowne, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, gdyż  minimalizują ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla naszej pociechy (m.in. krzesło nie zmienia swojej pozycji podczas siadania na nie).

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×