Kwadratowy stół ogrodowy Melody Quartet w kolorze grafitowym

Kwadratowy stół ogrodowy Melody Quartet w kolorze grafitowym

Stół ogrodowy Melody Quartet 95cm - Grafitowy

zobacz produkt >

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zapewne z tego założenia wyszedł klient, który zakupił i zaprezentował nam kwadratowy stół ogrodowy Melody Quartet w kolorze grafitowym. Stół został wykonany z plastiku, jest więc lekki i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Pośrodku blatu znajduje się zaślepiony otwór na parasol ogrodowy. Nogi i obrzeża stołu imitują rattanową plecionkę, a więc ma on również walor ozdobny.

Jednak ten kwadratowy stół ogrodowy to przede wszystkim mebel funkcjonalny. Jest niewielki, łatwo go przenieść i ustawić w dowolnie wybranym miejscu. Ciemna powierzchnia sprawia, że nawet jeśli chwilowo jest zabrudzony, brud nie jest tak widoczny. Przede wszystkim jednak z gładkiej, plastikowej powierzchni łatwo zetrzeć każde zabrudzenie.

Mebel jest też wyjątkowo stabilny. Przystosowany do ustawiania w ogrodzie na różnej powierzchni. Plastik, z którego zrobiono stół jest bardzo wytrzymały, również na wysokie, letnie temperatury. Dlatego stół ogrodowy Melody Quartet może służyć za blat na napoje podczas najgorętszego lata. Dodatkowo otwór na parasol pozwala zapewnić trochę cienia w razie potrzeby.

Producent: Curver
Kategoria: Stoły ogrodowe