Ładne meble ogrodowe z technorattanu na dużym tarasie - Ligurito IX z fotelem

Ładne meble ogrodowe z technorattanu na dużym tarasie - Ligurito IX z fotelem
Produkty widoczne na zdjęciu:

Wielu zwolenników relaksu  w otoczeniu przydomowej zieleni zadaje sobie pytanie jak zaaranżować ładne meble ogrodowe z technorattanu na dużym tarasie, tak aby stworzyć idealne miejsce wypoczynku dla wielu osób, a jednocześnie optymalnie wykorzystać przestrzeń.

Znakomitym rozwiązaniem okazują się nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO IX Brown Elite & Grey. Prezentowany zestaw składa się z trzech modułów narożnych, dwóch modułów środkowych, pufy i stolika. Dodatkowe miejsce i spójną koncepcję osiągnięto łącząc meble Ligurito IX z fotelem pochodzącym z tej samej linii projektowej. Niewątpliwą zaletą tego zestawu jest gwarancja komfortu, uzyskana poprzez zastosowanie poduszek siedziskowych, oparciowych i podłokietnikowych.

Usytuowanie mebli  LIGURITO w narożnej części tarasu okazało się świetnym wyborem, który pozwolił na zachowanie wolnej przestrzeni mimo zastosowania dużego zestawu wypoczynkowego. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązanie jest modułowa konstrukcja mebli LIGURITO IX Brown Elite & Grey, dzięki której można przestawiać i łączyć poszczególne elementy za pomocą dołączonych łącznik.

Brązowa faktura technorattanu, inspirowana naturalną plecionka ratannową doskonale łączy się z szarymi poduszkami. To piękna i praktyczna aranżacja, która przetrwa długi czas, bez konieczności składania mebli po sezonie czy impregnacji tworzywa.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Fotele ogrodowe