Ładny i duży domek, schowek ogrodowy z tworzywa z oknami Keter Oakland

Ładny i duży domek, schowek ogrodowy z tworzywa z oknami Keter Oakland

Keter Oakland 1175SD - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt >

Na zdjęciu widzimy ładny i duży domek, schowek ogrodowy z tworzywa z oknami Keter Oakland, który nadaje się do przechowywania w nim narzędzi ogrodowych, rowerów, taczek a nawet quada. Domek jest na tyle duży, że można w nim pracować w pozycji wyprostowanej. Ponadto dwa okienka gwarantują dobre oświetlenie w środku.  Domek narzędziowy z tworzywa stanowi rozwiązanie dla osób, które nie posiadają piwnicy do przechowywania sprzętu ogrodowego. Jeśli nie masz miejsca do przechowywania rowerów, grilla czy quada na działce, domek o rozmiarach 350 x 229 cm jest idealnym rozwiązaniem.

Ładny i duży domek, schowek ogrodowy z tworzywa z oknami Keter Oakland posiada charakterystyczną chropowatą fakturę drewna. Ściany domu mają elegancki kolor szary, zaś drzwi i daszek są w kolorze ciemno brązowym, dzięki temu domek wygląda bardzo estetycznie i pasuje do każdego zakątka ogrodu.

Ładny i duży domek, schowek ogrodowy z tworzywa z oknami Keter Oakland jest wytrzymały na warunki atmosferyczne i pozwala na schowanie przedmiotów przed deszczem i śniegiem. Dobra wentylacja domku chroni umieszczony w nim sprzęt przed butwieniem i pleśnią. Duże dwudrzwiowe drzwi pozwalają na wprowadzenie dużych przedmiotów, taczek, rowerów. Zamykane są na wzmocnioną zasuwkę, do której można również zamontować kłódkę, która zabezpieczy zawartość domku przed kradzieżą.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikowe