Ława na wysoki połysk czarna-biała-czarna Victoria Mini

Ława na wysoki połysk czarna-biała-czarna Victoria Mini

Ława do salonu Victoria Mini czarny-biały-czarny - wysoki połysk

zobacz produkty z tej kolekcji »

Na zdjęciu zaprezentowana jest ława na wysoki połysk czarna-biała-czarna Victoria Mini, która będzie eleganckim uzupełnieniem salonu. Ława utrzymana jest w kolorach czarnym i białym, dzięki czemu będzie pasowała kolorystycznie do każdego wystroju wnętrza. Najlepiej sprawdzi się w salonie utrzymanym w stylu nowoczesnym.

Ława na wysoki połysk czarna-biała-czarna Victoria Mini wsparta jest na dwóch nogach usytuowanych w kształcie litery V opartych na cokole w kolorze blatu. Dzięki temu ława jest niezwykle stabilna i ułatwia sprzątanie pod nią. Usytuowanie nogi sprawia, że nie można potrącić stolika zawadzając o jego nogę.Blat ławy został wykonany z wysokopołyskowej płyty MDF, która jest odporna na zarysowania oraz na promieniowanie UV. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Wymiary blatu 120 na 60 cm sprawiają, że ława dobrze pasuje do każdego rodzaju kanapy czy narożnika. Natomiast wysokość 49 cm umożliwia bardzo wygodne sięganie do blatu osobie siedzącej na kanapie. Ława na wysoki połysk czarna-biała-czarna Victoria Mini stanowiła doskonałe rozwiązanie,aby umeblować kącik do oglądania telewizji w salonie czy też poczekalnie w biurze, gdzie ona pełniła funkcję stolika kawowego lub podręcznego, gdzie można łatwo odstawić filiżankę z herbatą lub odłożyć czytaną gazetę.

Producent: Hubertus
Kategoria: Ławy do salonuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×