Ława rozkładana z półką Alaska

Ława rozkładana z półką Alaska

Ława rozkładana Alaska

zobacz produkt »

Na zdjęciu pokazana jest ława rozkładana z półką Alaska, stanowiąca idealny mebel do  salonu. Ława rozkładana z półką Alaska jest w kolorze czarnym, który będzie się dobrze komponował z każdym wystrojem kolorystycznym wnętrza. Wykonana została z wysokiej jakości płyty laminowanej, która jest odporna na zarysowania i zabrudzenia.

Ława rozkładana z półką Alaska ma szerokie zastosowanie jako podręczny stolik w salonie, gdzie możemy postawić filiżankę kawy lub książkę. Wysokość ławy 60 cm pozwala na wykorzystanie ławy jako nieduży stolik, który możemy ustawić przed kanapą na przykład do oglądania telewizji. W przypadku spotkania w większym gronie możemy ławę rozłożyć. Rozłożona ława ma długość 160 cm i wygodnie może przy niej zasiąść 4 osoby. Rozwiązanie rozsuwania blatu jest bardzo wygodne i z łatwością może to wykonać jedna osoba. Synchroniczne prowadnice, znajdujące się pod blatem, sprawiają, że gdy wysuwany blat z jednej strony, z drugiej strony druga część blatu wysuwa się sama. Dzięki temu do rozsuwania blatu nie potrzebujemy pomocy drugiej osoby. Po rozsunięciu blatu należy na środku włożyć wkładkę o szerokości 50cm. Pod blatem znajduje się miejsce, gdzie można przechować wkładkę na czas gdy ława jest złożona.

Ława rozkładana z półką Alaska posiada pod blatem półkę, która daje dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria: Ławy do salonuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×