Ławka ogrodowa drewniana z ozdobną nogą żeliwną

Ławka ogrodowa drewniana z ozdobną nogą żeliwną

Ławka ogrodowa ozdobna - 11 desek

zobacz produkt >

Ławka ogrodowa drewniana z ozdobną nogą żeliwną to element przydatny w każdym ogrodzie oraz na tarasie. Wykonana została z jedenastu desek, które trzykrotnie zabejcowano. Zostały przytwierdzone do podstawy z żeliwnych odlewów o bardzo eleganckim wyglądzie.

Najbardziej widoczna część ławki powstała z ładnego drewna sosnowego, bardzo dobrze zabezpieczonego przed działaniem czynników atmosferycznych. Do trzykrotnego pomalowania desek użyto lakieru wodorozcieńczalnego. Jest to ochrona zewnętrzna, przeznaczona do dekoracyjnego pokrywania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. Dzięki tak grubej powłoce, ławka nie jest narażona na wpływ zewnętrznych warunków atmosferycznych, dodatkowo warstwa lakieru uwypukla naturalną teksturę drewna. Ławka dostępna jest w kolorze palisander, co czyni z niej bardzo stylowy mebel.

Deski posiadają fabrycznie nawiercone otwory, dzięki którym ich montaż do żeliw jest prosty i szybki. Elementy żeliwne są zabezpieczone antykorozyjnym podkładem cynkowym, na niego naniesiono farbę proszkową w kolorze czarnym. Waga elementów żeliwnych wynosi około 10 kg.

Producent: Baster
Kategoria: Ławki ogrodowe