Ławostół podnoszony rozkładany Kolorado kolor dąb truflowy

Ławostół podnoszony rozkładany Kolorado kolor dąb truflowy

Ławostół rozkładany i podnoszony Kolorado

zobacz produkt »

Przesłane przez klienta zdjęcie, które przedstawia ławostół rozkładany kolorado kolor dąb truflowy, szczególnie pasuje do tradycyjnych wnętrz. Dzięki odpowiedniemu materiałowi jest niezwykle solidny i śmiało posłuży nam przez wiele lat. Wykonany został z bardzo wartościowego drewna w kolorze dębu truflowego. Jest odporny i wymaga niewielkiej konserwacji (wystarczy od czasu do czasu go przetrzeć ściereczką)- drewno jest wytrzymałym naturalnym materiałem.

Ławostół Kolorado można śmiało rozkładać i podnosić.  Posiada solidne nogi, a także wyposażony jest w półeczkę, na której można przechowywać domowe drobiazgi. Świetnie sprawdzi się na domowych przyjęciach. Można na nim trzymać książki, magazyny, napoje, jedzenie.

Znajduje się też w niezwykle atrakcyjnym kolorze. Z pewnością będzie doskonale pasował do każdego wnętrza i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Dodanie ławostołu do naszego pokoju może całkowicie zmienić jego wygląd - wystarczy zobaczyć ten wdzięk, elegancję i wyrafinowanie, który doskonale komponuje się z każdym pomieszczeniem.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria:
Ławy do salonu
ŁawostołyZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×