Leżak ogrodowy plastikowy z regulowanym oparciem Pacific

Leżak ogrodowy plastikowy z regulowanym oparciem Pacific

Keter Pacific leżak ogrodowy brązowy

zobacz produkt >

Leżak ogrodowy plastikowy z regulowanym oparciem Pacific od renomowanego producenta Keter to uniwersalny mebel do ogrodu, na basen, do SPA czy na plaże. Leżak stworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polipropylenu. Materiał ten jest odporny na wodę, promienie UV i duże różnice temperatury otoczenia, dzięki czemu nie ma potrzeby przenoszenia leżaka Keter Pacific do środka w razie pogorszenia się pogody. Leżak z polipropylenu może stać na zewnątrz nawet przez cały rok, wystarczy pamiętać o jego przykryciu i położeniu pod zadaszeniem w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Powierzchnia leżaka ogrodowego Keter Pacific swą strukturą przypomina rattanową plecionkę, co nadaje mu bardzo eleganckiego wyglądu. Ponadto, leżak jest łatwy w utrzymaniu - nie wymaga dodatkowej impregnacji czy konserwacji, wystarczy mycie ściereczką nawilżoną wodą lub łagodnymi środkami do czyszczenia. Leżak Keter Pacific wyróżnia czterostopniowe oparcie, która zapewnia jego użytkownikowi maksymalny komfort, zarówno w czasie opalania, czytania książki, jak i delektowania się orzeźwiającym napojem. Ponadto, można go sztaplować, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, gdy jest nieużywany. Dodatkową zaletą jest ekologiczna produkcja - materiał, z którego wykonano leżak Keter Pacific został w większości pozyskany z recyklingu, więc jest to produkt przyjazny środowisku. Leżak nie wymaga montażu - po rozpakowaniu przesyłki jest gotowy do użytku. Leżak ogrodowy plastikowy z regulowanym oparciem Pacific dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych - grafitowy, brązowy, cappuccino, biały. Istnieje możliwość zamówienia poduszki idealnie pasującej do tego modelu leżaka.

Przykładowe zdjęcie ukazuje z bliska fakturę tworzywa, która znakomicie imituje rattanową plecionkę. Keter Pacific leżak ogrodowy brązowy idealnie odnajduje się w naturalnym, zielonym otoczeniu. Widać także możliwość wygodnego dostosowania wysokości oparcia leżaka. Doskonałym wyborem okazało się postawienie dwóch leżaków obok siebie, co pozwala na cieszenie się słoneczną pogodą w towarzystwie bliskiej osoby.

Producent: Keter
Kategoria:
Leżaki ogrodowe
Meble kempingowe