Leżak ogrodowy składany Daytona pod daszkiem z winorośli

Leżak ogrodowy składany Daytona pod daszkiem z winorośli

Leżak ogrodowy składany Daytona Brązowy

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta pokazuje udaną aranżację ogrodową, w której swoje miejsce znalazł zakupiony w naszym sklepie leżak ogrodowy składany Daytona pod daszkiem z winorośli a. Meble umieszczono pod daszkiem, który tworzą winorośla. Patrząc na fotografię od razu ma się ochotę położyć na nim i zrelaksować po dynamicznym dniu, zapominając o całym świecie i bieżących trudnościach. Leżak ustawiony został przez Klienta w miejscu zacienionym, ale jeśli będzie on chciał się opalać, bez problemu będzie mógł przenieść go w inne miejsce, gdyż jest lekki.

Leżak ogrodowy składany Daytona pod daszkiem z winorośli umieszczony wśród zieleni prezentuje się naprawdę znakomicie, stając się jednocześnie centralnym punktem aranżacji, który przy okazji spełniał będzie szereg funkcji użytkowych. Posiada on stonowaną kolorystykę i klasyczną formę, dzięki czemu bardzo dobrze wpisuje się w przestrzenie, w których dominują naturalne barwy ziemi. Mebel wykonany został z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i jest bezobsługowy. Jest ponadto odporny na działanie wody oraz zmiennych warunków pogodowych, dzięki czemu właściciel będzie cieszył się jego zakupem przez wiele lat. Leżak może być wykorzystywany zarówno w ogrodzie, jak i wewnątrz budynku, zależnie od indywidualnych potrzeb Klienta.

Leżak ogrodowy składany Daytona pod daszkiem z winorośli odporny jest na działanie wszelkich czynników zewnętrznych, a aby go wyczyścić wystarczy użyć wody, wzbogaconej ewentualnie o łagodny środek myjący. Mebel cechuje unikalny i elegancki wygląd, dzięki temu, że tworzywo sztuczne z którego go wykonano przypomina wizualnie plecionkę technorattanową. Oferuje on równocześnie najwyższy komfort użytkowania, a Klient może ustawić oparcie w taki sposób, aby odpowiadało jego indywidualnym potrzebom. Wygodę zwiększa również jedna, duża poduszka podzielona na trzy sekcje, która jest wygodna.

Producent: Allibert
Kategoria:
Leżaki ogrodowe
Meble kempingoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×