Łóżeczko dziecięce z szufladą w kolorze białym

Łóżeczko dziecięce z szufladą w kolorze białym

Łóżeczko Tobi

zobacz produkt >

Sypialnia dziecka to też najczęściej pokój jego zabawy i odrabiania prac domowych. Każdy element takiego pokoju powinien być dobrany tak, żeby stymulować rozwój, umożliwiać dobrą zabawę i wydajny odpoczynek. Łóżeczko dziecięce z szufladą w kolorze białym zostało pomyślane właśnie z myślą o najmłodszych.

Jego kolor ma działanie wyciszające. Ma też tę zaletę, że może się sprawdzić zarówno w pokoju chłopięcym jak i dziewczęcym. Jednak większą uwagę warto zwrócić na kształt mebla. Oparcia zostały zaokrąglone, żeby zmniejszyć ryzyko uderzenia o kant. W miejscu, gdzie będzie się znajdować głowa dziecka po obu stronach łóżka są barierki. Łóżeczko dziecięce z szufladą w kolorze białym powinno przecież bronić przed upadkiem malucha.

Dobrym rozwiązaniem jest szuflada, do której można schować pościel albo zabawki – w zależności od potrzeby i pomysłu. To łóżeczko dziecięce z szufladą w kolorze białym może służyć przez długie lata. Solidne sosnowe drewno i mocna konstrukcja wytrzymają wiele eksperymentów i mogą służyć maluchowi nawet do końca szkoły podstawowej.

Kategoria:
Łóżka młodzieżowe
Łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel
Łóżka dla dzieci pojedyncze
Łóżka dla dzieci z barierką
Łóżka dla dziewczynek