Łóżko dla dziecka z barierką przykryte kolorową kołdrą

Łóżko dla dziecka z barierką przykryte kolorową kołdrą

Łóżeczko Kobi

zobacz produkt »

Prosta, ładna i praktyczna propozycja dla każdego malucha – łóżko dla dziecka z barierką Kobi. Klient postanowił zaprezentować łóżko razem z pościelą. Kolorowa kołderka świetnie pasuje do białego łóżka, nadaje całości kompozycji bardziej realistyczny wymiar. Wiemy, że mamy do czynienia z łóżkiem, które spełnia swoją funkcję.
Łóżko z dla dziecka zostało wykonane z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i odporna na zarysowania, które mogą powstać w czasie zabaw.

Pod łóżkiem można umieścić dużą szufladę na pościel, która będzie się łatwo wysuwać. Miejsce to może też służyć do przechowywania dziecięcych skarbów. Barierka zapewnia ochronę przed spadaniem. Ciągle rozwijające się ciało dziecka potrzebuje dużo ruchu. Nie ma nic złego w tym, że nawet przez sen maluch rzuca się i turla. Łóżko dla dziecka z barierką jest rozwiązaniem tego problemu. Zapewni każdemu dziecku bezpieczny sen. Po przebudzeniu malucha łóżko może się zamienić z samochód albo statek ekspedycyjny, a pokój w ocean. Barierka zawsze będzie chronić przed łatwym upadkiem małego odkrywcy w czasie największej przygody we własnych czterech ścianach.

Kategoria:
Łóżka młodzieżowe
Łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel
Łóżka dla dzieci pojedyncze
Łóżka jednoosobowe
Łóżka dla dzieci z barierkąZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×