Łóżko dla dziecka z szufladą na zapasową pościel

Łóżko dla dziecka z szufladą na zapasową pościel

Łóżeczko Kobi

zobacz produkt »

Dobre urządzenie dziecięcego pokoju jest nie lada wyzwaniem. Rodzice chcą mieć porządek i mało sprzątania, a dziecko – jak najwięcej okazji do zabawy. Dlatego łóżko dla dziecka z szufladą Kobi​ na zapasową pościel świetnie organizuje przestrzeń w pokoju malucha. Duża szuflada jest wsuwana pod łóżko zajmuje więc mało miejsca, nie jest niebezpieczną przeszkodą na drodze małego mieszkańca pokoju, a dla rodzica jest świetnym rozwiązaniem przestrzennym. Klient zaprezentował szufladę po wysunięciu. Dzięki temu możemy ocenić jej pojemność.


Ponadto łóżko z szufladą Kobi zostało też wyposażone w barierkę, żeby zabezpieczyć dziecko przed spadnięciem podczas snu lub w czasie zabawy. Małe dzieci mają często tendencję do zatracania się w zabawie i nie widzą przeszkody albo źle oceniają odległość. To może być przyczyną różnych drobnych wypadków. Proponowane łóżko skutecznie przed nimi zabezpiecza.

Łóżko dla dziecka z szufladą Kobi może być też wykorzystane do przechowywania innych rzeczy niż zapasowa pościel, takich jak podręczne ubrania, zabawki lub różne skarby należące do malucha. W każdym przypadku pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju i czyni przestrzeń dziecka bezpieczniejszą.

Kategoria:
Łóżka młodzieżowe
Łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel
Łóżka dla dzieci pojedyncze
Łóżka jednoosobowe
Łóżka dla dzieci z barierkąZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×