Luksusowa szafa ogrodowa Keter High Store z miejscem na kłódkę

Luksusowa szafa ogrodowa Keter High Store z miejscem na kłódkę

Keter High Store Patio szafa narzędziowa ogrodowa

zobacz produkt >

Na zdjęciu widoczna jest luksusowa szafa ogrodowa Keter High Store z miejscem na kłódkę, która pozwala na wygodne przechowanie narzędzi ogrodowych, zabawek dziecięcych, poduszek na meble ogrodowe i innych rzeczy wykorzystywanych w ogrodzie. Szafa przyda się szczególnie, gdy nie mamy miejsca do przechowywania tych przedmiotów w czasie deszczu lub gdy ich nie używamy. Szafa wykonana została z tworzywa sztucznego imitującego drewno w kolorze szarym, który dobrze komponuje się z ogrodem i wygląda estetycznie. Powierzchnia szafy jest szorstka w dotyku i do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Dzięki temu stwarza wrażenie elegancji w ogrodzie i nadaje się do każdego stylu ogrodu. Jeśli nie odpowiada nam szary kolor szary, istnieje możliwość pomalowania jej na dowolny kolor. Tworzywo sztuczne jest znacznie trwalsze niż drewno i pozwala na użytkowanie szafy ogrodowej bez konieczności jej konserwacji. Szafa nie odbarwia się i nie płowieje na słońcu.

Luksusowa szafa ogrodowa Keter High Store z miejscem na kłódkę doskonale zabezpieczy sprzęt ogrodowy przed kradzieżą czy też przed dostępem dzieci, gdyż posiada ona możliwość założenia kłódki.

Luksusowa szafa ogrodowa Keter High Store z miejscem na kłódkę jest bardzo stabilna, a jej konstrukcja jest zabezpieczona przed przewróceniem. Posiada lekko otwierające się i solidne zawiasy oraz odpowiednie zamknięcie, gdzie można zamontować kłódkę.

Producent: Keter
Kategoria:
Szafy ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe