Meble Corfu Rattan Style brązowe meble na tarasie

Meble Corfu Rattan Style brązowe meble na tarasie

Zestaw Corfu Set Curver Brązowy - meble ogrodowe Corfu II

zobacz produkt >

Taras jest miejscem, które stworzono po to, żeby odbywały się na nim spotkania i posiłki w ciepłe dni. Dlatego w domu lub lokalu z tarasem nie powinno zabraknąć mebli na taką okazję. Na zdjęciu widzimy aranżację przygotowaną przez Klienta z użyciem mebli Corfu Rattan Style. Meble ustawiono na dużym zacienionym tarasie, wyłożonym kostką brukową. Z daleka możemy dostrzec bez problemu cały zestaw. Są to sofa, dwa fotele i niewielki stolik.

Meble Corfu Rattan Style wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, do złudzenia przypominającego rattan. Są dzięki temu odporne na zróżnicowane warunki pogodowe. Przez długie lata nie powinny ulec wilgoci, a działanie promieni UV nie wpływa na zmianę koloru mebli. Nie zaszkodzą im również ekstremalne temperatury. Chociaż oczywiście odradzamy korzystanie z zestawu podczas mroźnej zimy.

Brązowe meble na tarasie dobrze współgrają z brązowym obramowaniem drzwi w tle oraz kolorem parasola. Ich styl jest prosty, ale dyskretnie ozdobny co stwarza wrażenie spokojnej elegancji. Wygięte oparcia i położone na siedziskach poduchy zapewniają komfort siedzenia przez długi czas.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe