Meble Corfu Set Relax brązowe z poduszkami taupe

Meble Corfu Set Relax brązowe z poduszkami taupe

Curver Corfu Relax Set brązowy narożnik ogrodowy

zobacz produkt »

Meble Corfu Set Relax brązowe z poduszkami taupe to bardzo elegancki, perfekcyjnie wykonany zestaw mebli ogrodowych i tarasowych. Narożnik i stolik pokryte są wzorem idealnie naśladującym technorattan, z którym dobrze komponuje się gładki materiał poduszek na siedziska. Niskie nóżki nie tylko zapewniają odpowiednią stabilność, ale są też eleganckim dodatkiem. Meble są bardzo wygodne, dzięki miękkim poduszkom, profilowanym wysokim oparciom i podłokietnikom.

Meble brązowe z poduszkami taupe Corfu Set Relax to zestaw z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, czyli polipropylenu, wytworzonego na wzór płaskiej plecionki technorattanowej. Polipropylen pozwala uzyskać wyższą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne jak deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV. Meble są lekkie i wytrzymałe, nie płowieją i nie rdzewieją.  Jeśli chodzi o konserwację czy pielęgnację, meble te nie wymagają szczególnych zabiegów. Żeby utrzymać je w czystości wystarczy jedynie mokra szmatka.

Zestawienie kolorów mebli Corfu Set Relax brązowych z poduszkami taupe jest bardzo efektowne, to odcień jaśniejszy od czekoladowego, można go określić jako brązowoszary.  Bardzo dobrze prezentuje się na tarasach wykonanych z kostki oraz pośród zieleni, a także ładnie kontrastuje z jasną elewacją budynku.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×