Meble obiadowe aluminiowe na przydomowym tarasie

Meble obiadowe aluminiowe na przydomowym tarasie

Sydney Silver zestaw ogrodowy aluminiowy

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy meble obiadowe aluminiowe na przydomowym tarasie. Komplet mebli obiadowych składa się z wygodnego stołu obiadowego i pasujących kolorystycznie krzeseł. Aluminiowy stół posiada wysokość odpowiednią do komfortowego spożywania posiłków na wolnym powietrzu. Stół w kolorze jasnoszarym będzie pasował kolorystycznie do każdego  wystroju balkonu czy tarasu. Stół jest na tyle duży, że zmieści się na nim wiele dań. Możemy z powodzeniem wykorzystać go aby zaprosić gości i zorganizować małe przyjęcie na tarasie. Natomiast krzesła wykonane z rurek aluminiowych, z ciemnobrązowych oparciem i siedziskiem są niezwykle wygodne i pasują kolorystycznie do kolorystyki otoczenia. Konstrukcja z aluminium sprawia, że meble są lekkie i łatwo je przenosić i ustawiać. Blat wykonany z poliwood jest gładki i równy, dzięki czemu postawione na nim naczynia będą stały stabilnie.

Siedziska i oparcia krzeseł wypełnione są tapicerką wykonaną z tkaniny textiline, zaś w środku wypełnione watoliną. Dzięki temu siedzenie na krzesłach jest wyjątkowo komfortowe. Jednocześnie krzesła są odporne na wodę i łatwe do czyszczenia.

Krzesła w tym zestawie posiadają regulację ustawienie oparcia, dzięki czemu służą nie tylko do spożywania posiłków przy stole. Można opuścić oparcie na 8 różnych sposobów, dzięki czemu uzyskamy wygodny fotel do wypoczynku a nawet leżak, na którym można się wygodnie rozłożyć.

Meble obiadowe aluminiowe na przydomowym tarasie są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu może pozostawać w ogrodzie przez cały rok. Krzesła są składane, zaś stół można z łatwością zdemontować, dzięki czemu można je przechowywać i zajmują mniej miejsca w pozycji złożonej.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×