Meble obiadowe do ogrodu zestaw plastikowy Toscana

Meble obiadowe do ogrodu zestaw plastikowy Toscana

Zestaw ogrodowy z tworzywa Melody 6Y brązowy

zobacz produkt »

Zestaw mebli, który widzimy na zdjęciu to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią posiłki na świeżym powietrzu. Meble obiadowe do ogrodu zestaw plastikowy Toscana został przedstawione z eleganckim nakryciem. Możemy sobie wyobrazić, że za chwilę na tym stole pojawi się obiad albo podwieczorek, a dookoła zasiądą goście.

Zestaw plastikowy Toscana został zrobiony z mocnego, odpornego na warunki pogodowe plastiku. Splot przypomina technikę, jaką wykorzystuje się do produkcji mebli rattanowych. Dzięki temu meble lepiej wpasowują się w ogrodowy klimat, są utrzymane w tym samym stylu co wyplatane kosze na doniczki, a nawet mogą współgrać z bluszczem na płocie.

Warto zwrócić uwagę na wygodę tego zestawu, meble obiadowe do ogrodu Toscana to sześć foteli z wygodnymi oparciami i podpórkami dla rąk. Na siedzeniach ułożone są poduszki, które umożliwiają długie przebywanie na fotelu bez uczucia dyskomfortu.

Do zestawu mebli obiadowych do ogrodu - zestaw plastikowy Toscana dodany jest stół z tego samego materiału i wyprodukowany przy użyciu tej samej techniki. Wszystkie meble są odporne na zmiany temperatury, wilgoć i działanie promieni UV. Niezależnie od tego jak często ich będziemy używać, posłużą długie lata.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×