Meble obiadowe technorattan na luksusowym tarasie

Meble obiadowe technorattan na luksusowym tarasie

Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia meble obiadowe technorattan ustawione na luksusowym tarasie. Brązowa plecionka krzeseł i stołu, wykonana z technorattanu do złudzenia przypominającego naturalną plecionkę rattanową, doskonale pasuje kolorystycznie do ścianki tarasu i zadaszenia z drewnianych desek. Zdjęcie pokazuje kącik obiadowy ze stołem obiadowym i krzesłami, ustawione na zadaszonym tarasie. Jednak technorattan jest na tyle odporny na działanie czynników atmosferycznych, że sprawdzi się również na balkonie niezadaszonym oraz w ogrodzie, gdzie można go przechowywać przez cały rok bez obawy o odbarwienie czy wyblaknięcie.

Meble obiadowe technorattan na luksusowym tarasie składają się z dużego stołu obiadowego i 8 krzeseł, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na ogrodowym przyjęciu. Możemy przy nim przyjmować gości lub zjeść posiłek na wolnym powietrzu. Blat stołu pokryty przezroczystym szkłem, jest na tyle duży, że zmieści się na nim wiele dań.

Szyba na blacie stołu ma zeszlifowane krawędzie oraz jest zabezpieczona przed przesuwaniem i spadnięciem, dzięki silikonowym przyssawkom, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania stołu. Nogi stołu posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu można równo ustawić stół na nierównej powierzchni co ma duże znaczenie w ogrodzie lub na tarasie wyłożonym kostką brukową. Szerokie na 10 cm nogi stołu, umieszczone na krawędziach stołu wykonane są również z plecionki technorattanowej, co sprawia, że wyglądają estetycznie i prezentują się elegancko.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe