Meble ogrodowe Corfu Curver w przepastnym ogrodzie

Meble ogrodowe Corfu Curver w przepastnym ogrodzie

Zestaw Corfu Set Curver biały meble ogrodowe Allibert Corfu II

zobacz produkt >

Meble ogrodowe Corfu Curver w przepastnym ogrodzie, sfotografowane przez Klienta, który zakupił je u nas, to aranżacja, której wielu może pozazdrościć. Biały zestaw ogrodowy, umieszczony na kwiatowej wyspie, otoczonej wszechobecną zielenią, to sceneria, wprawiająca w sielankowy nastrój i dająca upragnione poczucie relaksu. Komplet ten składa się z wygodnej kanapy, dwóch krzeseł z poduszkami i praktycznego stolika kawowego. Meble mogą być również być wykorzystywane w domu, na balkonie, czy tarasie.

Dzięki temu, że meble wyprodukowano z wysokospecjalistycznego tworzywa sztucznego, są one nie tylko piękne, ale też wygodne i solidnie wykonane. Siedziska przykryte są poduszkami grubymi na 6 cm, na których można wygodnie posiedzieć nawet dłuższy czas. Wysokie, wyprofilowane oparcia dopasowują się do kształtu pleców. Podłokietniki w fotelach i na kanapie są dosyć szerokie, aby można było położyć na nich ręce lub oprzeć szklankę z napojem.

Elementy zestawu oparte są na niewielkich nóżkach, co zwiększa ich stabilność. Ten komplet mebli ogrodowych ma charakter uniwersalny i można dokupić do niego inne, pasujące elementy wyposażenia ogrodów, jak fotele, leżaki, czy też donice, aranżując wymarzone miejsce wypoczynku. Meble z tej kolekcji charakteryzują się nie tylko niecodziennym wyglądem, funkcjonalnością, ale też są bezobsługowe i nie wymagają konserwacji. Pielęgnacja ogranicza się do przemycia ciepłą wodą z ewentualnym dodatkiem łagodnego środka myjącego.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe