Meble ogrodowe Corfu ozdobione eleganckimi poduszeczkami

Meble ogrodowe Corfu ozdobione eleganckimi poduszeczkami

Fotele ogrodowe Corfu Curver Duo Brązowe

zobacz produkt >

Meble ogrodowe Corfu ozdobione eleganckimi poduszeczkami zostały wykonane przez znakomitego producenta i cieszy się niezwykłą popularnością wśród naszych klientów.

Wygląd mebli zbliżony jest do technorattanu. To bardzo modny materiał. Meble ogrodowe Corfu wykonane zostały z tworzywa, które jest odlewane ciśnieniowo (z niezwykle solidnego propylenu). Znajdują się w bardzo atrakcyjnym kolorze, które doskonale wpasuje do każdego otoczenia. Wyróżniają się niezwykle przytulnym i plecionym designem. 
Wyposażony jest w niezwykle eleganckie poduszeczki. Został wykonany z niezwykle wytrzymałego materiału, dlatego śmiało możemy posłużyć nam przez wiele lat.

Pasuje wyśmienicie do każdego ogrodu - jest odporny na działanie na różnych warunków atmosferycznych, w tym promieni UV, a także wodoodporny, dlatego nie musimy go wnosić za każdym razem do domu, gdy pada deszcz.
Z pewnością spodoba się wszystkim zaproszonym gościom. Można w nim bardzo mile spędzić czas. Jest idealną podstawą do zaprojektowania całego ogrodu. Warto też zwrócić uwagę na poduszki, które można śmiało prać w pralce. Wygodę zapewniają również wysokie oparcia, które odpowiednio wyprofilowano, dlatego przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym klientom.

Producent: Curver
Kategoria: Fotele ogrodowe