Meble ogrodowe Corfu Set ozdobione lawendowym drzewkiem

Meble ogrodowe Corfu Set ozdobione lawendowym drzewkiem

Zestaw Corfu Set Curver Brązowy - meble ogrodowe Corfu II

zobacz produkt »

Na zdjęciu, które przygotował nasz Klient widzimy meble ogrodowe Corfu Set ozdobione lawendowym drzewkiem. Zdjęcie zostało zrobione z jednego z foteli, a więc możemy się przyjrzeć zarówno strukturze mebla jak i jego całościowemu wyglądowi z daleka. Drzewko na stoliku i rośliny w tle pozwalają sobie wyobrazić jak ten zestaw będzie wyglądał na każdym innym tarasie lub w ogrodzie.

Meble ogrodowe Corfu Set zostały wykonane z tworzywa sztucznego naśladującego technorattan. Dzięki temu mają niezapomniany, klasyczny wygląd tak dobrze pasujący do ogrodu i na taras. Poza tym dobrze się nadają do przebywania na świeżym powietrzu. Tworzywo, z którego zostały wykonane jest odporne na wilgoć, działanie promieni UV i zmiany temperatur. Nie ma obaw, że meble zniszczeją po jednym czy dwóch sezonach.

Zaprojektowane z myślą o ogrodzie lub tarasie są bardzo wygodne, dobrze nadają się do wypoczynku jak i do posiłków w gronie rodziny i znajomych. Wygodne poduszki na siedzeniach, podłokietniki, profilowane oparcia sprawiają, że meble ogrodowe corfu set świetnie sprawdzają się przy dłuższym siedzeniu. Mogą być też wykorzystywane we wnętrzu na przykład w salonie.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×