Meble ogrodowe Corfu technorattan look w ogrodzie

Meble ogrodowe Corfu technorattan look w ogrodzie

Meble ogrodowe Corfu Set Curver Grafit Curver dla 4 osób

zobacz produkt >

Taras służy do tego, żeby odbywały się na nim różne przyjęcia i spotkania. Szczególnie latem nadaje się do tego znakomicie. Dlatego jeśli mamy taras nie powinno tam zabraknąć odpowiednich mebli. Aranżacja przygotowana przez Klienta pokazuje możliwe zastosowanie mebli ogrodowych Corfu technorattan look w ogrodzie.

Meble ogrodowe Corfu technorattan look są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które naśladuje rattan. To sprawia, że są odporne na różne kaprysy pogody. Nie powinny ulec wilgoci, ani działaniu promieni UV przez długie lata użytkowania. Niestraszne im są też ekstremalne różnice temperatur. Nie są jednak przeznaczone do użytku w takich warunkach. Nie zaszkodzi to materiałowi, ale może zaszkodzić użytkownikom.

Ogrodowe meble Corfu technorattan look dobrze prezentują się na zielonym tle. Lekko wygięte oparcia zapewniają wygodę siedzenia, a stolik zawsze przyda się do pogaduszek przy kawie i kawałku ciasta. Zaletą mebli jest też ich prosty design, który sprawia, że mogą być ustawione w różnych miejscach i zawsze będą dobrze wyglądały.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe