Meble ogrodowe drewniane z poduszkami Tripoli Sand

Meble ogrodowe drewniane z poduszkami Tripoli Sand

Składane meble ogrodowe drewniane Kennedy

zobacz produkt >

Oto stylowy zestaw mebli ogrodowych drewnianych z poduszkami Tripoli Sand. Aranżacja przygotowana przez naszego Klienta pozwala obejrzeć meble na eleganckim tarasie. Zestaw został dopasowany kolorystycznie do otoczenia i bardzo dobrze wypełnia przestrzeń, w której jest ustawiony.

Meble ogrodowe drewniane z poduszkami Tripoli Sand to propozycja dla każdego, kto lubi łączyć wygodę z tradycyjnym wystrojem. Drewno jest solidne, zabezpieczone przez wilgocią i podatnością na ogień. Prosta składana konstrukcja pozwala szybko przygotować komplet na wizytę gości i równie szybko złożyć niepotrzebne krzesła po zakończeniu odwiedzin. Na każde krzesło została położona specjalna poduszka z oparciem. Dzięki temu siedzenie na krzesłach jest wygodne i zdrowsze dla kręgosłupa, gdyż materiał lepiej dostosowuje się do kształtu ciała.

Do kompletu mebli ogrodowych z poduszkami Tripoli Sand należy również duży, owalny stół z drewna. Można go rozłożyć zyskując powierzchnię o długości 190 cm. Poza tym krzesła w zestawie mebli ogrodowych tripoli sand mają regulowane nachylenie oparcia krzesła. To pozwala dostosować mebel do indywidualnych potrzeb siedzącego.

Kategoria: Meble ogrodoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!