Meble ogrodowe technoratan klasyczny komplet wypoczynkowy

Meble ogrodowe technoratan klasyczny komplet wypoczynkowy

Zestaw CALMO

zobacz produkt »

Nadesłane przez klienta zdjęcie przedstawia meble ogrodowe technoratanowe-klasyczny komplet wypoczynkowy. Klient w swojej aranżacji postawił na półzamknięty układ mebelków, którego centralną część uzupełnia mały stolik kawowy. Na zdjęciu dominują 3 główne barwy – biel, brąz oraz ceglany kolor podłogi. Zaprezentowana inspiracja kładzie nacisk przede wszystkim na minimalizm, który coraz częściej spotykany jest w ogrodach czy na balkonach lub tarasach.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołożyć kilka doniczek z kwiatami, jeśli nie przepadamy za minimalistycznymi aranżacjami. Widoczne na zdjęciu mebelki w całości wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Meble ogrodowe wykonane z technoratanu charakteryzują się niezwykłą odpornością oraz przez wiele lat utrzymują swoją funkcjonalność, oraz atrakcyjny wygląd. Z uwagi na ten fakt, meble ogrodowe z tego materiału wykorzystywane są bardzo często na otwartej przestrzeni.

Producent: Bello Giardino
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×