Meble ogrodowe technorattan Corfu w przydomowym ogrodzie

Meble ogrodowe technorattan Corfu w przydomowym ogrodzie
Produkty widoczne na zdjęciu:

Meble ogrodowe technorattan Corfu mają wzór, który perfekcyjnie imituje technorattan, z którym dobrze prezentuje się gładki materiał poduszek. Zestaw będzie się pięknie prezentował w przydomowym ogrodzie. Niewysokie nóżki mebli gwarantują ich stabilność i nadają całości eleganckiego charakteru. Meble wykonane są z polipropylenu, który jest materiałem trwałym i wygodnym. Do zestawu dołączone są miękkie poduchy, które w połączeniu z profilowanymi oparciami  i podłokietnikami sprawiają, że komplet mebli jest wyjątkowo wygodny.

Postawione w przydomowym ogrodzie meble ogrodowe Corfu technorattan wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, wzorowanego na plecionce technorattanowej. Polipropylen zapewnia odporność na deszcz czy śnieg, a także na działanie promieni UV. Meble polipropylenowe są mocne, nie rdzewieją ani nie płowieją. Ich utrzymanie w czystości jest bardzo proste – należy przemyć je wilgotną szmatką. 

Technorattanowe meble ogrodowe Corfu są bardzo estetycznie wykonane i będą ozdobą w przydomowym ogrodzie. Idealnie nadają się na tarasy wykonane z kostki, a ich ciemna barwa ładnie wygląda na tle zielonego ogrodu, a także dobrze komponują się z jasną elewacją. To bardzo wygodne i eleganckie meble i na taras.

Producent:
Curver
Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe
Stoły ogrodowe
Barki ogrodowe
Meble kempingowe
Skrzynie ogrodowe