Meble ogrodowe technorattan używane na tarasie

Meble ogrodowe technorattan używane na tarasie

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VII Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Meble ogrodowe technorattanowe używane na tarasie muszą być wytrzymałe i odporne na wilgoć. To jednak często powoduje, że są wytwarzane z materiałów, które wyglądają sztucznie i nie komponują się z naturalnym wyglądem, jaki chcemy uzyskać na naszym tarasie czy w ogrodzie. Jeśli zależy nam na jak największej naturalności w stylu mebli, doskonałym rozwiązaniem będzie komplet mebli ogrodowych LIGURITO VII Brown elite and Grey.

Wykonane z najlepszej jakości technorattanu zapewniają w pełni naturalny wygląd, niemal nie do odróżnienia od naturalnego rattanu. Są to meble najwyższej klasy, komplet składa się wygodnego narożnika oraz stolika kawowego pokrytego szkłem. Do wypoczynku możemy dobrać grube, mięsiste poduszki proponowane przez producenta. Mamy możliwość wybrania ich koloru według własnych upodobań, stąd meble jeszcze lepiej będą komponowały się z naszym wystrojem tarasu.

Ten komplet w wersji lux doskonale pasuje do dużych, przestronnych powierzchni, najlepiej otoczonych roślinnością, tak jak widzimy na zdjęciu. Pozwolą nam na beztroski relaks w otoczeniu przyrody i przyjemnie spędzone chwile w pełnym komforcie.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe