Meble ogrodowe wypoczynkowe technorattan Farlito Ashen & Ice Grey

Meble ogrodowe wypoczynkowe technorattan Farlito Ashen & Ice Grey
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zdjęcie, które przesłał do nas Klient przedstawia meble ogrodowe wypoczynkowe technorattan Farlito Ashen. Komplety te bardzo dobrze sprawdzają się w roli mebli wypoczynkowych, gdyż niosą ze sobą najwyższy komfort użytkowania (dobrze wyprofilowane oparcia, szerokie podłokietniki, miękkie poduszki siedziskowe i oparciowe). Właściciel połączył ze sobą dwa zestawy uzyskując jeszcze więcej przestrzeni do odpoczynku na świeżym powietrzu. Można przy nich miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, czy też napić się rano pobudzającej kawy i w dobrym nastroju rozpocząć dzień.

Aranżacja naszego Klienta jest bardzo udana. Stonowana kolorystyka mebli Farlito została przełamana poduszkami w mocnych i wyrazistych barwach. Jest ona wyważona i spójna, a niewielkie lampiony umieszczone na stolikach kawowych, stanowią tu ważny element dekoracyjny. Kompozycja ta przywołuje na myśl nowoczesne trendy w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni, a wprowadzone dodatki oddają gust właściciela. Jest ona przykładem tego, że nawet posiadając niewielką ilość przestrzeni można ją w przemyślany sposób wykorzystać, tak, aby spełniała szereg funkcji użytkowych i zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe wypoczynkowe technorattan Farlito Ashen & Ice Grey to najwyższej jakości zestawy, które wykonane zostały przy użyciu dobrej klasy materiałów i przy dużej precyzji i dbałości o każdy detal. Dzięki tym właściwościom, posłużą one przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd. Mogą one stać na balkonie Klienta nawet przez cały rok, gdyż odporne są na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie ultrafioletowe czy różnice temperatur. Nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste - do ich umycia wystarczy woda. Aranżacja widoczna na zdjęciu łączy w sobie klasykę i nowoczesność, podkreślając jednocześnie wyjątkowy design zestawów mebli ogrodowych Farlito.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Białe meble ogrodowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×