Meble ogrodowe z aluminium na tarasie otoczonym kwiatami

Meble ogrodowe z aluminium na tarasie otoczonym kwiatami

Rimini Czarny Zestaw Ogrodowy z Aluminium

zobacz produkt >

Klient, który zakupił zestaw obiadowy mebli ogrodowych z aluminium Rimini zaprezentował go w scenerii, która doskonale współgra z przeznaczeniem tych sprzętów. Meble ogrodowe służą wszak przede wszystkim do posiłków na świeżym powietrzu. Dzięki zdjęciom mamy okazję zobaczyć doskonałe połączenie wygody i funkcjonalności. Solidne, szerokie oparcia krzeseł zapewniają dobrą podporę dla pleców i zwiększają komfort siedzenia. Dzięki temu, że są składane można je z łatwością przenosić oraz przechowywać w nawet w małym pomieszczeniu, do czasu rozstawienia w ogrodzie. Stół ma dużą powierzchnię, co pozwala na swobodne rozmieszczenie zastawy i potraw. Wykonana z pollywood powierzchnia jest trwała i odporna na zabrudzenia. Jednocześnie do złudzenia przypomina drewno, co nadaje całości zestawu tradycyjny wygląd, dobrze wpisujący się w ogrodową scenerię.

Meble ogrodowe z aluminium zostały ustawione na tarasie otoczonym kwiatami. Stół nie jest jeszcze nakryty, ale porozsuwane krzesła mogą sugerować, że za chwilę rozpocznie się rodzinne spotkanie. Osoba przygotowująca aranżację ustawiła meble ogrodowe na tle jasnej ściany domu, co dobrze kontrastuje z czarnym kolorem zestawu i kolorowymi kwiatami w ogródku.

Patrząc na aranżację przygotowaną przez Klienta nie możemy się oprzeć wrażeniu, że te meble ogrodowe z aluminium to również świetna propozycja dla restauracji i barów posiadających część tarasową. Nadają się do altany, na taras czy do ogródka piwnego. Można je również ustawić bezpośrednio na trawniku.

Producent: Pegie Prestige Garden
Kategoria: Meble ogrodoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!