Meble ogrodowe z huśtawką technorattan Comodo

Meble ogrodowe z huśtawką technorattan Comodo

Zestaw mebli ogrodowych Comodo brązowy

zobacz produkt »

Oto scenka z ogrodu doskonale oddająca charakter letniego popołudnia, a jednocześnie świetnie prezentująca zastosowanie mebli ogrodowych z technorattanu. Na zdjęciu przysłanym przez jednego z naszych Klientów widzimy meble ogrodowe z huśtawką - technorattan Comodo. Wielkość huśtawki pozwala lepiej wyobrazić sobie jaką powierzchnię zajmuje zestaw mebli. Bardzo dobrze widzimy materiał z jakiego zostały wykonane fotele, sofa i stolik – jest to technorattan. Ten materiał jest nie tylko ekologiczny, ale ma wiele praktycznych zalet. Jest wytrzymały i doskonale prezentuje się w ogrodzie albo na tarasie. Design zestawu jest dość prosty, bardzo klasyczny. Jednocześnie meble ogrodowe z technorattanu są wygodne i dobrze ustawne, nawet na małej przestrzeni.

Powierzchnia stolika została nakryta płytą wysokopołyskową, która zapewnia ochronę technorattanu przez zabrudzeniami od kawy, napojów czy przekąsek, które zwykle stawia się na takim stoliku. W razie potrzeby jest też łatwa do czyszczenia.

Zaletą mebli ogrodowych technorattan jest też ich lekkość. Są na tyle stabilne, że nie przewrócą się od wiatru i wytrzymają różne obciążenia. Zarazem na tyle lekkie, że można je dowolnie przestawiać w razie potrzeby.

Producent: Bello Giardino
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×