Meble ogrodowe z technorattanu białe na tarasie

Meble ogrodowe z technorattanu białe na tarasie

Meble obiadowe z białego technorattanu Cotia

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy wyjątkowo elegancką aranżację przygotowaną przez naszego Klienta. Meble ogrodowe Cotia z technorattanu białe na tarasie wykładanym dużą, glazurowaną płytką. W skład zestawu wchodzi okrągły stolik nakryty szybą z hartowanego szkła, która zapewnia stabilną podstawę dla stawianych na nim naczyń, oraz cztery krzesła, z czarnymi poduszkami. Białe meble ogrodowe Cotia mają bardzo elegancki charakter. Mogą zdobić zarówno taras czy balkon jak i przytulną restaurację z ogródkiem.

Warto zwrócić uwagę na samo tworzywo. Technorattan to trwały materiał z polietylenu, który zastępuje tradycyjny rattan. Jest wytrzymały, odporny na zabrudzenia i posiada dużą elastyczność. Dzięki temu może znosić spore obciążenia, nawet przez dłuższy czas, co nie wpływa na odkształcenie czy niszczenie mebli. Poza tym jest odporny na różne warunki atmosferyczne, dlatego nie zaszkodzi mu ani silne promieniowanie słoneczne ani rosa, mgła czy mżawka.

Meble ogrodowe z technorattanu mają dużą trwałość – bez problemu powinny przetrwać 10 lat. Zestaw, zaprezentowany przez Klienta nie zajmuje dużo miejsca, a zapewnia wygodę siedzenia i dużo miejsca na kawę, deser czy nawet ciepły posiłek, który można zjeść na świeżym powietrzu.

Producent: Pegie Prestige Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×