Meble plastikowe w salonie - Zestaw Corfu Set Curver

Meble plastikowe w salonie - Zestaw Corfu Set Curver

Zestaw Corfu Fiesta II Curver brązowe meble ogrodowe Allibert

zobacz produkt >

Wyjątkowo dobrze zaplanowana kompozycja Klienta przedstawia meble plastikowe w salonie - zestaw Corfu Set Curver brązowy, z nakrytym stołem. Nakrycie z owocami i winem stwarza miłą atmosferę popołudnia w towarzystwie znajomych. A może to chwila wytchnienia we dwoje? Kolorowe poduszki na siedzenia dodatkowo nadają całości ciepły, przytulny charakter.

Zestaw corfu set curver jest wykonany z ekologicznego, wytrzymałego technorattanu, który imituje naturalny rattan. Materiał zapewnia trwałość i odporność na zabrudzenia mebli. Jednocześnie dobrze prezentuje się w zestawieniu z klasycznym lub nowoczesnym wystrojem. Zestawy tego typu można ustawiać w altanach, ogrodach lub na tarasach. Brązowy Corfu Set Curver doskonale prezentuje się w zacienionym wnętrzu, utrzymanym w ciepłych tonacjach – tak jak to widzimy na zdjęciu przesłanym przez Klienta. Jednak może się też sprawdzić na jasnym tarasie albo balkonie.
Z zalet zestawu corfu sert curver warto jeszcze wymienić wygodę. Oparcia są lekko wygięte na zewnątrz, zapewniając naturalne oparcie dla najbardziej przeciążonej części kręgosłupa. Nadają się więc doskonale do długiego siedzenia, bez uczucia zmęczenia.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonowe