Meble technorattan modułowe na niewielkim balkonie

Meble technorattan modułowe na niewielkim balkonie

Nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO V Brown Elite & Ecru

zobacz produkt >

Przedstawiona aranżacja z użyciem mebli technorattan modułowych jest zarówno nowoczesna, jak i estetyczna. Doskonale wpasowuje się w otoczenie - nowoczesne, miejskie osiedle. Kącik wypoczynkowy powstały przy wykorzystaniu naszych mebli Ligurito V prezentuje się imponująco. Na niewielkiej przestrzeni - balkonie, powstała urocza i funkcjonalna aranżacja. Pozwala raczyć się poranną kawą na świeżym powietrzu, zaledwie krok od mieszkania. Ciemne brązy mebli doskonale współgrają z dołączonymi do zestawu jasnymi poduchami, zaimpregnowanymi teflonem.

Duże znaczenie estetyczne ma w przypadku tego zestawu zastosowanie plecionki technorattanowej, doskonale imitującej rattan naturalny. Ponadto meble są całkowicie zabezpieczone przed rdzą, promieniami UV i zmiennymi warunkami pogodowymi. Niezwykłą zaletą tego zestawu mebli jest możliwość podziału go na moduły. Dzięki temu przestrzeń może być efektywniej zagospodarowana. Meble spełnią swoją rolę również na większych przestrzeniach, gdzie można użyć narożnika jako całości.

Dzięki funkcji podziału meble dopasują się do przestrzeni, a także dadzą możliwość całkowitej zmiany aranżacji przy wykorzystaniu tego samego kompletu mebli. U naszego Klienta całą kompozycję efektownie dopełniają detale, takie jak donica w odważnym, zielonym kolorze oraz jasne poduszki. Nasz produkt z pewnością podniesie walor estetyczny ogrodu, tarasu czy balkonu, a ponadto wpłynie na jego świeżość i nowatorskość.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!