Meble wypoczynkowe z technorattanu na dużym przydomowym tarasie

Meble wypoczynkowe z technorattanu na dużym przydomowym tarasie

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Black Along & Ice Grey

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta naszego sklepu przedstawia wyjątkowo nowoczesną i minimalistyczną aranżację, w której swoje miejsce znalazły meble wypoczynkowe z technorattanu Farlito IX Corner Black Along & Ice Grey. Zestaw ten powstał w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni, a jego właściciel znalazł dobry sposób na podkreślenie jego wyjątkowej estetyki. Umieszczenie zestawu Farlito w otoczeniu ceglanej ściany i posadzki w zimnym, wpadającym w szare odcieniu kolorze posadzki, było bardzo dobrym rozwiązaniem, które z pewnością przyniosło oczekiwany efekt.

Meble wypoczynkowe z technorattanu na dużym przydomowym tarasie posiadają stonowaną, uniwersalną kolorystykę i nowoczesny, minimalistyczny wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze odnajdują się w surowych aranżacjach, gdzie dominuje forma, a nie kolor. Ceglana ściana znakomicie komponuje się z szarością mebli, tworząc połączenie niebanalne i oryginalne. Jako jedyny ozdobny element możemy potraktować stolik kawowy, będący elementem kompletu Farlito, który podbija całą kompozycję. Umieszczone na nim wino i kieliszki sugerują, że w takim otoczeniu odbywać się mogą nie tylko romantyczne kolacje, ale również ważne spotkania biznesowe.

Taras jest przestronny i został zagospodarowany w taki sposób, aby jak najlepiej spełniał swoje funkcje użytkowe i odpowiadał indywidualnym potrzebom naszego Klienta. Komplet wypoczynkowy Farlito IX Corner Black Along & Ice Grey zapewnia miejsce do siedzenia aż pięciu osobom, co daje odpowiednią ilość miejsca do spędzania czasu z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Narożnik jest niezwykle komfortowy, gdyż posiada odpowiednio wyprofilowane oparcia, a na siedziskach i oparciach dodatkowo znajdują się miękkie i sprężyste poduszki, zwiększające wygodę. Warto wspomnieć również o tym, że meble są całoroczne - mogą stać na tarasie nawet przez cały rok, co rozwiązuje problem z ich przechowywaniem przez okres zimowy. Nie wymagają one konserwacji, dzięki czemu umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy, które w przeciwnym razie musielibyśmy wydać na specjalistyczne środki pielęgnacyjne i chemiczne.

Producent: Gardinetta
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×