Meblościanka biała wysoki połysk Vigo w świątecznej aranżacji

Meblościanka biała wysoki połysk Vigo w świątecznej aranżacji

Meble pokojowe białe Vigo Meblościanka Dąb Sonoma/Biały Połysk 200x164

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawiona została meblościanka biała wysoki połysk Vigo w świątecznej aranżacji. Meblościanka wykonana została w kolorze białym, co ułatwia dopasowanie jej kolorystycznie do wystroju wnętrza. Front na wysoki połysk, w kolorze białym sprawia wrażenie elegancji i nowoczesności. Mebel o charakterze minimalistycznym bardzo dobrze pasuje do wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym.

Meblościanka biała wysoki połysk Vigo w świątecznej aranżacji została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej a uchwyty z trwałego tworzywa sztucznego. Natomiast obrzeża wykonane są z ABS, który nie zawiera metali ciężkich i całkowicie podlega recyklingowi.

Szafki o głębokości 37 cm doskonale pomieszczą książki czy inne przedmioty, dzięki czemu mebel ten jest bardzo pakowny. Meblościanka została zaaranżowana na planie prostokąta z miejscem na telewizor po środku, dzięki czemu przejmuje funkcję stolika pod telewizor. Na obrzeżach meblościanki znajdują się pakowne zamykane szafki z drzwiczkami na wysoki połysk. Pod miejscem na telewizor znajdują się dwie wygodne półki, gdzie można umieścić sprzęt RTV. Natomiast po prawej stronie znajdują się półeczki nie zamykane, w których można wygodnie rozłożyć książki, gazety lub rzeczy podręczne albo też wyeksponować bibeloty lub zdjęcia.

Producent: Laski Meble
Kategoria:
Meblościanki
Meble dąb sonoma
Meble biały połyskOstatnio na blogu:
×