Modułowe meble na taras z technorattanu szare

Modułowe meble na taras z technorattanu szare

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO V Grey & Grey

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawione zostały modułowe meble na taras z technorattanu szare, które doskonale sprawdzą się do umeblowania balkonu czy tarasu, także niezadaszonego. Meble składają się z 4 modułów, które można dowolnie zestawiać. Do zestawu dołączony został nieduży, funkcjonalny stolik, który może służyć jako miejsce do odłożenia książki czy postawienia filiżanki kawy, gdy chcemy się zrelaksować na tarasie.Modułowe meble na taras z technorattanu szare utrzymane są w kolorze szarym, który ładnie pasuję do każdego balkonu i można go ubarwić kolorowymi poduszkami w dowolnym kolorze.

Modułowe meble na taras z technorattanu szare posiadają dwa moduły narożnikowe, jedenśrodkowy i pufę. Można z nich zestawić kanapę dla 2 osób, kanapę dla 3 osób lub narożnik lub też można zastosować moduły jako fotele. Moduły łączy się przy pomocy klamerek. Stolik wchodzący w skład zestawu przykryty jest bezpieczną, hartowaną szybą, co pozwala łatwo utrzymać blat w czystości. Ponadto stanowi to elegancki element dekoracyjny. Dzięki zaokrąglonym rogom i zeszlifowanym krawędziom szklany blat jest bezpieczny także dla dzieci.

Zaletą mebli z technorattanu jest ich wytrzymałość na działanie warunków atmosferycznych, dzięki temu można je pozostawić w ogrodzie lub na niezadaszonym balkonie. Nie wymagają wnoszenia do pomieszczenia w razie deszczu. Nie wymagają też specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Dzięki odporności na promienie UV nie wyblakną i nie odbarwiają się na słońcu.Modułowe meble na taras z technorattanu szare zbudowany jest na aluminiowych stelażach, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe