Modułowe meble ogrodowe technorattan - sofa, pufa i fotel

Modułowe meble ogrodowe technorattan - sofa, pufa i fotel

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VI Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Po ciężkiej pracy w ogrodzie warto odpocząć przy kawie lub herbacie. Przedstawiony na zdjęciu Klienta zestaw modułowych mebli ogrodowych technorattan Ligurito VI to propozycja zapewniająca maksymalny komfort gościom i domownikom. Kompozycja przedstawia meble na zacienionym tarasie. W tle widzimy zielone pnącze na ogrodzeniu. Taras z podłogą z drewnianych desek dobrze współgra z technorattanowymi siedziskami i stolikiem. Ten materiał jest bardzo wytrzymały, odporny na działanie promieni UV, skrajne temperatury i wilgoć. Łatwo się czyści, a nawet po zużyciu sprzętu nadaje się do utylizacji. Technorattan jest sztuczną imitacją rattanu, ale na pierwszy rzut oka wygląda tak samo.

Modułowe meble ogrodowe pozwalają na dużą swobodę ułożenia. W skład kompletu wchodzi sofa, pufa i fotel, a także stolik z tego samego materiału. Meble są bardzo dobrze ustawne. Można je łatwo dopasować do przestrzeni tak, żeby wszystkim było wygodnie.

Dodatkową zaletą modułowych mebli ogrodowych technorattan jest ich wygląd. Dobrze prezentują się na małych i dużych przestrzeniach. Zgrają się z niewielką powierzchnią tarasu i z dużym ogrodem.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe