Modułowy narożnik technoratan z elegancko ozdobionym stolikiem

Modułowy narożnik technoratan z elegancko ozdobionym stolikiem

Narożnik technorattan NILAMITO V Brown & Ecru

zobacz produkt »

Meble ogrodowe to świetne rozwiązanie do aranżacji tarasów ogrodowych, cechują się one dużą odpornością na czynniki atmosferyczne, które normalne meble zniszczyłyby w ciągu jednego sezonu. Trwałość mebli ogrodowych kryje się w materiałach użytych do ich produkcji i impregnacji zabezpieczającej przed zniszczeniem. Dlatego podczas wyboru mebli ogrodowych nie musimy się troszczyć o ich trwałość a jedynie o to jakiego rozwiązania, zestawu czy też pojedynczych elementów użyć aby otrzymać przestrzeń która zapewni nam odpowiednie warunki do relaksu.

Jednym z dostępnych na rynku zestawów jest modułowy narożnik technoratan z elegancko ozdobionym stolikiem Nilamito V w kolorach Brown & Ecru. Jeden z naszych klientów użył właśnie tego modelu do uzupełnienia aranżacji swojego tarasu i jak widać ma to doskonały efekt. Ciemny narożnik, stolik i zasłony świetnie kontrastują z jasnymi poduchami i dodatkami a całość bardzo dobrze łączy się z całym ogrodem.

Zestaw Nilamito V jest zestawem modułowym i dostępnym w dwóch innych kombinacjach kolorystycznych. W jego skład wchodzą dwa moduły narożne, jeden moduł środkowy bez podłokietników, oraz pufa i stolik w jednym z trzech wariantów.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×