Modułowy narożnik z technorattanu na niewymiarowym balkonie

Modułowy narożnik z technorattanu na niewymiarowym balkonie
Produkty widoczne na zdjęciu:

Na zdjęciu widzimy modułowy narożnik z technorattanu ustawiony na niewymiarowym balkonie. Komplet mebli ogrodowych wykonany został z technorattanu w kolorze jasno szarym, który świetnie prezentuje się na tle wnętrza o różnej kolorystyce. Komplet ma budowę modułową, dzięki czemu można dowolnie ustawiać i łączyć jego elementy. Jak widać na zdjęciu narożnik z technorattanu mieści się nawet na niedużym lub niewymiarowym balkonie, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca. Z elementów można złożyć sofę narożnikową lub też pozostawić elementy osobno jako fotele i pufy. Zestaw zawiera bezpieczne elementy łączące poszczególne elementy, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa samoistnego rozsunięcia się elementów.

Modułowy narożnik z technorattanu na niewymiarowym balkonie posiada wygodny stolik kawowy, przykryty blatem z hartowanego szkła, który nie tylko elegancko wygląda lecz jest łatwy do czyszczenia. Szkło posiada zaokrąglone narożniki i spiłowane obrzeża oraz zabezpieczanie przed zsunięciem się, dzięki czemu mebel jest bardzo bezpieczny.

Modułowy narożnik z technorattanu na niewymiarowym balkonie wyposażony został w wygodne i miękkie poduchy w kolorze nieco ciemniejszym niż reszta mebla, co daje mu wygląd elegancji i nowoczesności. Poduchy wykonane zostały z impregnowanego materiału, który jest zabezpieczony przed wilgocią. Powłoczki poduszek można zdejmować do prania. Technorattan posiada właściwości zabezpieczające przed wilgocią i promieniami UV, dzięki czemu meble w zasadzie nie wymagają żadnej konserwacji.
Zestaw zbudowany jest na lekkim, aluminiowym stelażu, który pozwala na łatwe przenoszenie elementów na inne miejsce.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Białe meble ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Meble tarasowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×