Narożnik na taras Keter Provence używany w restauracji

Narożnik na taras Keter Provence używany w restauracji

Keter Provence grafitowy - narożnik na taras

zobacz produkt >

Na zdjęciu możemy zobaczyć narożnik na taras Keter Provence używany w restauracji. Modułowy, elegancki narożnik ogrodowy Keter Provence doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnym domu do salonu, na taras czy do ogrodu, jak również w miejscach użyteczności publicznej jak bary czy restauracje, jak pokazano na zdjęciu. Narożnik z technorattanu wykonany z praktycznego tworzywa sztucznego w kolorze grafitowym będzie dobrze współgrał z wnętrzami urządzonymi w różnym stylu i w różnych kolorach.

Narożnik na taras Keter Provence używany w restauracji jest łatwy do utrzymania w czystości i nie wymaga konserwacji. Może stać na wolnym powietrzu przez cały rok i nie ulega przebarwieniu ani wypłowieniu. Dzięki czemu doskonale sprawdzi się w miejscach otwartych cały rok jak bary czy restauracje, szczególnie na tarasach restauracyjnych, gdzie goście mogą wypić kawę czy spotkać się ze znajomymi na wolnym powietrzu.Narożnik z technorattanu może zostać w ogrodzie przez cały rok i nie wpłynie to na pogorszenie jego wyglądu. Jest to tym bardziej ważne, że nierzadko nie mamy odpowiedniego miejsca w piwnicy na przechowanie mebli ogrodowych przez zimę. Narożnika oraz przykrywających go poduszek nie potrzeba chronić przed deszczem i wnosić do pomieszczenia.

Narożnik na taras Keter Provence używany w restauracji został wykonany z polipropylenu wysokiej jakości, który imituje prawdziwy rattan. Materiał ten został całkowicie uzyskany z recyklingu, jest odporny na działanie promieni słonecznych oraz deszczu i śniegu.Zaletą tego rodzaju narożnika z technorattanu jest jego budowa modułowa, która pozwala na dowolne rozplanowanie jego części. Można je zestawić razem i połączyć klamrami, aby tworzyły wygodną sofę lub narożnik, a także ustawić osobno jako fotele i pufy.

Producent: Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!