Narożnik tapicerowany z funkcją spania Finezja w salonie

Narożnik tapicerowany z funkcją spania Finezja w salonie

Nowoczesny narożnik z funkcją spania Finezja - Sawana 21/Soft 17

zobacz produkt >

Na zdjęciu uwidoczniony został narożnik tapicerowany z funkcją spania Finezja w salonie, który stanowi zarówno wygodny mebel do salonu jak również rozwiązanie do spania. Mebel ten doskonale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach, gdzie będzie pełnił funkcję kanapy do przyjmowania gości czy oglądania telewizji, jak również jako mebel do spania.

Narożnik tapicerowany z funkcją spania Finezja w salonie utrzymany jest w kolorach szarym i białym co sprawi, że łatwo go dopasować kolorystycznie do wystroju wnętrza. Narożnik idealnie sprawdzi się we wnętrzu utrzymanym w stylu nowoczesnym.Aby przemienić narożnik w kanapę do spania wystarczy go w prosty sposób rozłożyć. Narożnik został tak zaprojektowany, że można go ustawić zarówno jako narożnik prawy jak i lewy.

Narożnik wyłożony został 3 miękkimi poduszkami i posiada szerokie podłokietniki, co sprawia, że jest bardzo wygodny. Podłokietniki są na tyle szerokie, że umożliwiają postawienie na nich napoju lub talerza. Tapicerowane oparcia stanowią wygodne oparcie dla pleców. Ponadto narożnik posiada duże kieszenie, w których można umieścić gazety czy książki. Narożnik tapicerowany z funkcją spania Finezja w salonie posiada szkielet wykonany z drewna i płyty wiórowej. Natomiast siedzisko zostało wyprodukowane z pianki PUR, która zachowuje swoja twardość nawet po rozłożeniu.

Producent: Laski Meble
Kategoria:
Narożniki
Narożniki do salonu
Narożniki z funkcją spania