Narożniki z technorattanu uzupełniane stołami i fotelami

Narożniki z technorattanu uzupełniane stołami i fotelami
Produkty widoczne na zdjęciu:

Nasz Klient przesłal nam fotografię przedstawiającą narożniki z technorattanu uzupełnione stołami i fotelami z tego zestawu. Na zdjęciu widzimy efektowną aranżację tarasu wykonaną z udziałem zestawu wypoczynkowego Ligurito VI Off-WHITE Elite&Taupe, technorattanowej pufy Ligurito VI Off-WHITE Elite&Taupe, donicy CUBICO 40 75 oraz donicy CUBICO 22 41.

Zestaw wypoczynkowy Ligurito VI Off-WHITE Elite&Taupe składa się z czterech modułów – dwóch narożnych, jednego środkowego oraz pufy. Poszczególne z nich można dowolnie łączyć ze sobą, a jeżeli chcemy zostawić konkretną konfigurację na dłużej, wystarczy, że posłużymy się dołączonymi do zestawu łącznikami. Komfort korzystania z kompletu gwarantują szerokie podłokietniki oraz wygodne poduszki na siedzenia i oparcia.

Donica CUBICO 40 75 i donica CUBICO 22 41 wykonane zostały z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu są odporne na stłuczenia, pęknięcia, złamania, promienie UV i duże wahania temperatur. Z czasem nie tracą swojego oryginalnego koloru.

Producent:
Gardinetta
Lechuza
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Donice ogrodowe