Nowoczesna ława do salonu w eleganckiej aranżacji

Nowoczesna ława do salonu w eleganckiej aranżacji

Ława Victoria Mini wysoki połysk

zobacz produkt >

Nowoczesna ława do salonu Victoria Mini to mebel, przy którym można popuścić sobie wodzę fantazji. W aranżacji naszego Klienta widzimy bardzo nowocześnie i przyjemnie urządzony salon, którego główną ozdobą nadającą mu niesamowicie charakterystyczny wydźwięk jest właśnie ława Victoria. Różnego rodzaju odcienie szarości połączone zostały w sposób subtelny i delikatny. Ława jest swoistą wisienką na torcie w prezentowanej przestrzeni.

Victoria mini jest wyjątkowym i ciekawym meblem. Jej design jest bliźniaczo podobny do dużego stołu Victoria. Wysoki połysk powierzchni blatu sprawia, że ława w dużym stopniu wpływa na jasność pomieszczenia. Nawet w ciemniejszych pokojach salonowych odbija dużą część światła rozświetlając pomieszczenie. Tak mały detal, a bardzo znaczący dla pokoi z oknami południowo-północnymi. Nasz Klient postawił ławę przy eleganckim narożniku, co czyni ją bardzo użytkową i praktyczną. Kolorystyka stolika jest swoistą głębią estetyki oddaną w skali szarości. Biel łącząca się z szarością zawsze daje murowany efekt dla każdego wnętrza stworzonego w subtelnych barwach. Szarość jest uniwersalna, dlatego pasuje również do brązów, mocnych pastelowych kolorów oraz kontrastowych, nasyconych barw.

Victoria Mini posiada blat, który jest bardzo odporny na zarysowania oraz promienie ultrafioletowe. Elegancki cokół to gwarancja stabilności oraz zwiększona wygoda w użytkowaniu – nogi na rogach nie przeszkadzają osobom siedzącym blisko ławy i nie powodują tzw. martwej strefy siedzenia.  Montaż ławy jest bardzo prosty i szybki.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawowe